MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 12994533
nr 1299 4533
Sekretär
Gustaviansk stil, mahogny. Bredd: 84 cm. Djup: 41 cm, höjd: 101 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 januari 2020
kl 20:43:29
6/1 11:50:33
200 kr
6/1 19:21:39
Den Gustavianska stilen